Реєструйтеся, робіть замовлення і наші менеджера швидко і якісно оброблять всі заявки і зв'яжутьтся з вами.
USD/UAH - 27.2296
EUR/UAH -30.8443
btc/USD - 56 974,00
Дніпро +6...+8ºC / +1...+3ºC

Контакти ТОВ «ЮВАС ТМ»

ТОВ «ЮВАС ТМ» - успішно здійснює комплексні поставки сполучних деталей трубопроводів (відводи сталеві, переходи концентричні, переходи ексцентричні, фланці, фланці комірцеві, фланці глухі, трійники, заглушки).

На нашому сайті Ви можете оформити замовлення на нашу продукцію (відводи сталеві, переходи концентричні, переходи ексцентричні, фланці, фланці комірцеві, фланці глухі, трійники, заглушки), скачати прайс-лист, уточнити наявність товару на наших складах. Також Ви можете отримати інформацію про розташування наших складів в розділі Контакти і ознайомитися з технічною інформацією в розділі ГОСТи.

Наші клієнти це підприємства житлово-комунального комплексу, великі підприємства металургійної, гірничодобувної, нафтохімічної галузей промисловості, монтажні та будівельно-ремонтні організації, а також компанії-трейдери.

Наші основні переваги:

Оптимальне поєднання ціни та якості.

Широкий асортимент продукції (більше 800 найменувань) і постійно поповнюються складські запаси дозволяють здійснювати безперебійні поставки відводів сталевих, переходів концентричних, переходів ексцентричних, фланців, трійників, заглушок.

Гарантовано конкурентна ціна на відводи сталеві, переходи концентричні, переходи ексцентричні, фланці, трійники, заглушки. Гнучка система знижок дозволяє пропонувати нашим клієнтам розумні ціни в залежності від обсягу замовлення.

Одним з найважливіших пріоритетів нашої компанії є якість продукції, що поставляється. При надходженні товару на склад здійснюється вхідний контроль досвідченими фахівцями.

Грамотні фахівці проконсультують Вас і нададуть технічну інформацію про купується Вами продукції.

Маркетологи компанії постійно аналізують ринок, щоб запропонувати клієнтам тільки найякіснішу і сучасну продукцію.

З радістю врахуємо Ваші побажання, які допоможуть зробити сайт для клієнтів максимально зручним і інформативним.

Зв'язатися